вверхвниз

Електричний проточний водонагрівач Clage MBH 3-3.5 кВт
7 890 ₴
- В наявності
- Код: 1500-16003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | 25 |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Продуктивність | 2 л/хв |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Електричний проточний водонагрівач Clage MBH 3-3.5 кВт
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 890 ₴



