вверхвниз

Електричний проточний водонагрівач Clage MCX 7 — 6.5 кВт 380В
13 050 ₴
- В наявності
- Код: 1500-15007
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP25 |
| Комплектація | Проточний водонагрівач |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Харчування | 380 в |
| Споживана потужність | 6500 Вт |
| Споживаний струм | 11 А |
| Продуктивність | 3.7 л/хв |
| Різьбове з'єднання | 3/8" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
Електричний проточний водонагрівач Clage MCX 7 — 6.5 кВт 380В
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 050 ₴




