вверхвниз

Бойлер комбінований Ferroli Calypso 150 VE MT 6 Coils Exchanger (E6M1X8OA)
16 735 ₴
- В наявності
- Код: E6M1X8OA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 150 |
| Площа змійовика | 0.4 м2 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рециркуляція | Ні. |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер комбінований Ferroli Calypso 150 VE MT 6 Coils Exchanger (E6M1X8OA)
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 735 ₴



