вверхвниз

Водонагрівач електричний Electrolux EWH 100 Htr DL EEC
11 999 ₴
- В наявності
- Код: EWH100HtrDLEEC
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Від перегрівання |
| Кількість ступенів потужності | 1 |
| Комплектація | Бойлер/Інструкція з експлуатації/Гарантійний талон/Спошкоджувальний клапан/Комплект кріплення |
| Макс. робоча температура | 75 c |
| Максимальний тиск | 7.5 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 100 |
| Харчування | 230 в |
| Під'єднання води | Знизу |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Електронний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Водонагрівач електричний Electrolux EWH 100 Htr DL EEC
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴




