вверхвниз

Біметалевий радіатор Queen Therm 350/96 (кратно 10)
530 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 654867896446
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QUEEN THERM |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 32 бар |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Опалювальна площа | 1.5 м2 |
| Спосіб підключення | Боковий |
| Теплова потужність (75/65°С - ΔT50), Вт | 131 |
| Тип | Секційний |
| Ширина секції | 80 мм |
Біметалевий радіатор Queen Therm 350/96 (кратно 10)
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴




