вверхвниз
-15%45 днів
Циркуляційний насос енергоефективний IMP Pumps NMT MINI 25/60-130
12 471 ₴
10 600,35 ₴
- В наявності
- Код: 979525355
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMP PUMPS |
| Країна виробник | Словенія |
| Максимальний напір | 6 м |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 25 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна продуктивність | 4 м3/годину |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Монтажна довжина | 130 мм |
| Призначення | Для систем опалення |
| Область застосування | Швидкий |
| Харчування | 230 в |
| Споживаний струм | 0.32 А |
| Різьбове з'єднання | 1 1/2" |
| Ступінь пиловологозахисту | 44 IP |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип управління | Заощадженийнергос |
| Частота обертання | 4800 об/хв |
Циркуляційний насос енергоефективний IMP Pumps NMT MINI 25/60-130
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600,35 ₴



