вверхвниз
-5%40 днів
Бойлер електричний Superlux NTS 80V 1,5K EU2 (3201632/4015005)
6 110 ₴
5 804,50 ₴
- В наявності
- Код: 4015005
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superlux |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 80 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Ступінь пиловологозахисту | 3 IP |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер електричний Superlux NTS 80V 1,5K EU2 (3201632/4015005)
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 804,50 ₴







