Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAB |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний напір | 8 м |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна продуктивність | 7 м3/годину |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Призначення | Для систем опалення |
| Область застосування | Швидкий |
| Харчування | 230 в |
| Різьбове з'єднання | 1 1/4" |
| Ступінь пиловологозахисту | 44 IP |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип управління | Заощадженийнергос |
Циркуляційний насос DAB Evoplus 80/180 XM
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 567 ₴



