вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAB |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний напір | 10 м |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 222 |
| Діаметр | 40 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація | Циркуляційний насос/Інструкція |
| Максимальна продуктивність | 18 м3/годину |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Монтажна довжина | 220 мм |
| Призначення | Для систем опалення |
| Область застосування | Швидкий |
| Харчування | 230 в |
| Ступінь пиловологозахисту | 44 IP |
| Тип з'єднання | Фланцеве |
| Тип управління | Заощадженийнергос |
Циркуляційний насос DAB Evoplus B 100/220.40 M
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 032 ₴




