вверхвниз

Водогрівач Tesy Anticalc GCV 1504424D B14 TBR 150 л 2.4 кВт 1327x440x467 мм
16 371 ₴
- В наявності
- Код: 304857
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 467 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість користувачів | 5 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація | Бойлер/Інструкція з експлуатації/магнієвий анод/Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 2.4 кВт |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 150 |
| Харчування | 230 в |
| Підключення | Знизу |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Водогрівач Tesy Anticalc GCV 1504424D B14 TBR 150 л 2.4 кВт 1327x440x467 мм
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 371 ₴




