вверхвниз

Водогагрівач Tesy Anticalc GCR 804416D B14 TBRC 80 л 1.6 кВт 751x440x468 мм
11 322 ₴
- В наявності
- Код: 304852
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість користувачів | 3 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація | Бойлер/Інструкція з експлуатації/магнієвий анод/Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 1.6 кВт |
| Обсяг | 80 |
| Харчування | 230 в |
| Підключення | Знизу |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Водогагрівач Tesy Anticalc GCR 804416D B14 TBRC 80 л 1.6 кВт 751x440x468 мм
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 322 ₴




