вверхвниз

Водогрівач Tesy Bilight GCV 804420 B11 TSRC 80 л 2 кВт 780x440x460 мм
8 211 ₴
- В наявності
- Код: 303305
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість користувачів | 3 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації/магнієвий анод/Сигнальна лампочка/Термостат (терморегулятор)/Пошкоджувальний клапан/Гарантиєнний талон |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 2 кВт |
| Обсяг | 80 |
| Харчування | 230 в |
| Площа теплообмінника | 0.3 м2 |
| Підключення | Справа |
| Споживана потужність | 64 Вт |
| Рециркуляція | Да |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Водогрівач Tesy Bilight GCV 804420 B11 TSRC 80 л 2 кВт 780x440x460 мм
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 211 ₴




