
Водонагрівач непрямого нагрівання Tesy EV 2x15 S 200 60 HP 200 л 2000x600x600 мм
55 029 ₴
- В наявності
- Код: 305250
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість користувачів | 3 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації/Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність теплообмінника | 59 кВт |
| Обсяг | 200 |
| Харчування | 230 в |
| Площа теплообмінника | 2.56 м2 |
| Підключення | Справа |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
Водонагрівач непрямого нагрівання Tesy EV 2x15 S 200 60 HP 200 л 2000x600x600 мм
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 029 ₴

