вверхвниз

Буферна ємність Viessmann Vitocell 100-E SVWA 200L
83 547 ₴
- В наявності
- Код: Z018470
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viessmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 582 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 110 c |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Матеріал основного теплообмінника | Сталь |
| Обсяг | 200 |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Теплоакумулятор |
| Тип установки | Підлоговий |
| Товщина ізоляції | 100 мм |
| Форма | Циліндрична |
Буферна ємність Viessmann Vitocell 100-E SVWA 200L
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 547 ₴


