вверхвниз

Одноконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 200-W B2HF 32 кВт (Z019323)
268 370 ₴
- В наявності
- Код: Z019323
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viessmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр димоходу | 60/100 |
| ККД | 98 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Газовий котел/Інструкція |
| Матеріал основного теплообмінника | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для будинку |
| Область застосування | Швидкий |
| Опалювальна площа | 320 м2 |
| Харчування | 230 в |
| Витрата газу max | 3.68 м3/год |
| Різьбове з'єднання | 3/4" |
| Теплова потужність | 32 квт |
| Тип | Конденсаційний |
| Тип димоходу | Турбований (коаксіальний) |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип розпалювання | Електронний |
| Тип теплообмінника | Бітермічний |
| Тип тяги | Примусова |
| Тип управління | Цифровий (Електронний) |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Так |
Одноконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 200-W B2HF 32 кВт (Z019323)
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 370 ₴




