вверхвниз

Одноконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 200-W 49 кВт (B2HAI41)
347 453 ₴
- В наявності
- Код: B2HAI41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viessmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр димоходу | 80/125 |
| Захист | Від замерзання |
| ККД | 109 % |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Комплектація | Газовий котел/Інструкція |
| Матеріал основного теплообмінника | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для будинку |
| Область застосування | Швидкий |
| Опалювальна площа | 490 м2 |
| Харчування | 230 в |
| Витрата газу max | 4.84 м3/год |
| Теплова потужність | 49 квт |
| Тип | Конденсаційний |
| Тип димоходу | Турбований (коаксіальний) |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип розпалювання | Електронний |
| Тип теплообмінника | Бітермічний |
| Тип тяги | Примусова |
| Тип управління | Цифровий (Електронний) |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Так |
Одноконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 200-W 49 кВт (B2HAI41)
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 453 ₴



