вверхвниз

Душова система прихованого монтажу Grohe QuickFix Start, хром (25292000)
16 799 ₴
- В наявності
- Код: 25292000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лійки | 210 мм |
| Діаметр ручного душу | 100 мм |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 1 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 2 |
| Комплектація | Верхній душ/Вихід для шланга із стіни/Держач душу/Кронштейн із стіни/потоку/Перим'яльник/Ручний душ/Скрита частина/Змішувач/Шланг |
| Максимальна витрата води | 9.5 л/хв |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Серія | Vitalio |
| Спосіб підключення | Прихований |
| Термостат | Без термостата |
| Тип | Душова система |
| Форма | Кругла |
Душова система прихованого монтажу Grohe QuickFix Start, хром (25292000)
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 799 ₴




