вверхвниз
-5%46 днів
Комплект змішувачів для ванної кімнати з термостатом Grohe QuickFix (UA202304TS)
15 660 ₴
14 799 ₴
- В наявності
- Код: UA202304TS
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штанги | 620 мм |
| Діаметр ручного душу | 100 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 3 |
| Комплектація | Термостат/Змішувач/Душовий гарнітур |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Для душа |
| Підвод зворотного осмосу | Ні. |
| Принцип дії | Змішування |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Серія | Grohtherm |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Термостат | З термостатом |
| Тип | Набір змішувачів |
| Тип розміщення | На мийку |
| Тип змішувача | Одноважільний |
Комплект змішувачів для ванної кімнати з термостатом Grohe QuickFix (UA202304TS)
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 799 ₴




