вверхвниз
-6%46 днів
Комплект змішувачів для ванної та кухні Grohe QuickFix Start Edge (UA202501SK)
14 094 ₴
13 299 ₴
- В наявності
- Код: UA202501SK
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 89 мм |
| Довжина виливу | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 1 |
| Комплектація | Змішувач для ванни/Змішувач для раковини/Душовий набір |
| Максимальна витрата води | 5.7 л/хв |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Для кухні |
| Різьбове з'єднання | 3/8" |
| Серія | Grohtherm |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Термостат | Без термостата |
| Тип | Набір змішувачів |
Комплект змішувачів для ванної та кухні Grohe QuickFix Start Edge (UA202501SK)
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴




