вверхвниз

Душова система прихованого монтажу Grohe QuickFix Precision SmartControl хром (34878000)
33 399 ₴
- В наявності
- Код: 34878000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штанги | 380 мм |
| Діаметр лійки | 260 мм |
| Излив | Без излива |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 3 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 1 |
| Комплектація | Термостат/Універсальна вбудована частина/Верхній душ/Ручний душ/Душова штанга/Душевий шланг |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Для душа |
| Серія | Precision |
| Спосіб установки | Прихований |
| Термостат | З термостатом |
| Тип | Душова система |
| Форма | Кругла |
Душова система прихованого монтажу Grohe QuickFix Precision SmartControl хром (34878000)
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 399 ₴




