вверхвниз

Набір змішувачів для ванни 3 в 1 Grohe Eurosmart хром (UA123246R1)
19 278 ₴
- В наявності
- Код: UA123246R1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штанги | 1036 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Излив | Фіксований |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 2 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 3 |
| Комплектація | Змішувач для ванни/Змішувач для раковини/Верхній душ/Ручний душ/Душова штанга/Держувач для душу/Душовий шланг |
| Кронштейн | 390 мм |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для душа |
| Підвод зворотного осмосу | Ні. |
| Принцип дії | Змішування |
| Різьбове з'єднання | 3/8" |
| Серія | Eurosmart |
| Термостат | Без термостата |
| Тип | Набір змішувачів |
| Тип розміщення | На мийку |
| Тип змішувача | Одноважільний |
| Форма | Округла |
Набір змішувачів для ванни 3 в 1 Grohe Eurosmart хром (UA123246R1)
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 278 ₴




