Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип каналу | Круглий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Частота обертання | 2385 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість монтажу на вулиці | Немає |
| Діаметр патрубка | 100 DN |
| Клас захисту | IPX4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Макс. температура повітря, що переміщується | 60 °C |
| Максимальна витрата повітря | 187 м3/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | 230 в |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Споживаний струм | 0.21 А |
| Спосіб установки | Канальний |
| Тип | Канальний вентилятор |
| Тип двигуна | AC |
| Тип конструкції | Приточно-витяжний |
| Тип підключення | Однофазне |
| Колір | Чорний |
Канальний вентилятор Домовент ТТ 100
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 574 ₴





