вверхвниз

Рекуператор провітрювач Вентс Breezy Smart 160-Е
19 549 ₴
- В наявності
- Код: 0688411418
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрубка | 162 DN |
| Клас захисту | IP24 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Макс. температура повітря, що переміщується | 50 °C |
| Максимальна витрата повітря | 57 м3/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Обладнання та функції | Датчик вологості/Датчик СО2/Датчик VOC/Датчик температури |
| Харчування | 230 в |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Рекуператор |
| Тип двигуна | EC |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції | Приточно-витяжний |
| Тип підключення | Однофазне |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Так |
Рекуператор провітрювач Вентс Breezy Smart 160-Е
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 549 ₴




