вверхвниз

Автономний сонячний інвертор Growatt 5000W 48 V 100 A (SPF 5000ES)
36 999 ₴
- В наявності
- Код: SPF5000ES
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від сонячних панелей | Да |
| Вбудований акумулятор | Немає |
| Глибина | 135 |
| Дисплей | Да |
| Захист | Від перевантажень |
| Індикація | LCD |
| ККД | 93 % |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація | Інвертор/Інструкція |
| Макс. робоча температура | 50 c |
| Максимальний струм навантаження | 100 А |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна температура для роботи | -10 °С |
| Потужність | 5000 |
| Призначення | Для будинку |
| Номінальна потужність, Вт | 5000 |
| Охолодження | Примусове |
| Споживаний струм | 100 А |
| Продуктивність, VA/W | 6000/5000 |
| Серія | SPF |
| Ступінь пиловологозахисту | 20 IP |
| Тип | Автономний |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Так |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний/Білий |
| Чиста синусоїда | Да |
Автономний сонячний інвертор Growatt 5000W 48 V 100 A (SPF 5000ES)
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴




