
Бойлер настінний комбінований Drazice OKC 100/1m2 (1108209101)
24 180 ₴
- В наявності
- Код: 1108209101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Обсяг | 95 |
| Площа змійовика | 1.08 м2 |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Рециркуляція | Да |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Комбінований |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Циліндрична |
Бойлер настінний комбінований Drazice OKC 100/1m2 (1108209101)
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 180 ₴

