вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 70 c |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 5 |
| Харчування | 380 в |
| Споживана потужність | 12000 Вт |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настінний |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Форма | Прямокутна |
Водонагрівач Титан настінний проточний 12 кВт 380
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 974 ₴


