
Кран кульовий Oventrop Optibal TW ВВ 1 подовжена Т-рукоятка (4208808)
4 134 ₴
- В наявності
- Код: 4208808
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oventrop |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 25 |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 20 бар |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Мінімальна температура для роботи | -10 °С |
| Призначення | Для опалення |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Серія | TW |
| Тип | Кран кульовий ВВ |
| Тип підключення | Прямий |
| Тип з'єднання | Внутрішня-Внутрішня |
Кран кульовий Oventrop Optibal TW ВВ 1 подовжена Т-рукоятка (4208808)
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 134 ₴

