вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oventrop |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 50 |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 20 бар |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Мінімальна температура для роботи | -10 °С |
| Призначення | Для опалення |
| Різьбове з'єднання | 2" |
| Серія | TW |
| Тип | Кран кульовий ВВ |
| Тип підключення | Прямий |
| Тип з'єднання | Внутрішня-Внутрішня |
Кран кульовий Oventrop Optibal TW ВВ 2 (4208816)
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 652 ₴




