вверхвниз

Кран кульовий Oventrop Optibal ВВ 1/2 (1077104)
682 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1077104
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oventrop |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 15 |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Мінімальна температура для роботи | -10 °С |
| Призначення | Для опалення |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Тип | Кран кульовий ВВ |
| Тип підключення | Прямий |
| Тип з'єднання | Внутрішня-Внутрішня |
Кран кульовий Oventrop Optibal ВВ 1/2 (1077104)
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴




