вверхвниз

Клапан зворотний Hutterer&Lechner DN110 зі вставкою з неіржавкої сталі (HL710)
14 820 ₴
- В наявності
- Код: HL710
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutterer & Lechner |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина | 302 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливного отвору | 110 мм |
| Макс. робоча температура | 60 c |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Для каналізаційних труб |
| Серія | HL710 |
| Тип | Клапан зворотний |
| Тип підключення | Розтрубне |
Клапан зворотний Hutterer&Lechner DN110 зі вставкою з неіржавкої сталі (HL710)
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 820 ₴




