вверхвниз

Клапан запобіжний Hutterer&Lechner DN160 зі вставкою з неіржавкої сталі (HL715)
20 425 ₴
- В наявності
- Код: HL715
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutterer & Lechner |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливного отвору | 160 мм |
| Макс. робоча температура | 60 c |
| Призначення | Для каналізаційних труб |
| Серія | HL715 |
| Тип | Клапан запобіжний |
| Тип підключення | Розтрубне |
Клапан запобіжний Hutterer&Lechner DN160 зі вставкою з неіржавкої сталі (HL715)
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 425 ₴




