вверхвниз

Душова система Hansgrohe Activera S 240 1jet EcoSmart з термостатом чорний матовий (28871670)
44 642 ₴
- В наявності
- Код: 28871670
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лійки | 94 мм |
| Излив | Без излива |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 1 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 2 |
| Комплектація | Верхній душ/Ніжній душ/Вилив |
| Максимальна витрата води | 8 л/хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для ванни |
| Покриття | Матове |
| Розмір штанги | 1569 |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Серія | Activera S |
| Спосіб установки | Прихований |
| Термостат | З термостатом |
| Тип | Душова система |
| Тип змішувача | Одноважільний |
| Форма | Кругла |
Душова система Hansgrohe Activera S 240 1jet EcoSmart з термостатом чорний матовий (28871670)
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 642 ₴




