вверхвниз
-7%34 дні
Душова система Nett TSG-521 з термостатом і виливом золотий (110522)
17 999 ₴
16 739 ₴
- В наявності
- Код: 110522
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nett |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Излив | Поворотний |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 1 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 1 |
| Комплектація | Термостатичний змішувач/Верхній душ/Ніжний душ/Вилив |
| Кронштейн | 420 мм |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для ванни |
| Покриття | Матове |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Спосіб установки | Прихований |
| Термостат | З термостатом |
| Тип | Душова система |
| Тип змішувача | Термостатичний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Золотий |
| Ширина лійки верхнього душу | 245 мм |
Душова система Nett TSG-521 з термостатом і виливом золотий (110522)
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 739 ₴




