вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 47.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блоку | 86 кг |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) см | 30х120х87.4 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) см | 81х94.6х41 |
| Комплектація | Внутрішній блок/Зовнішній блок/Пульт ДК/Інструкція |
| Максимальна витрата повітря | 2200 м3/год |
| Призначення | Для промислових приміщень |
| Наявність функцій | Таймер/Авторестарт/Самодіагностика |
| Обігрів | Да |
| Осушення повітря | Да |
| Харчування | 380 в |
| Площа приміщення | 140 м2 |
| Споживана потужність | 4900 Вт |
| Продуктивність | 48 л/хв |
| Робота при негативній температурі, °C | -15 |
| Робоча частота | 50 мГц |
| Серія | OSH |
| Спосіб установки | Канальний |
| Теплова потужність | 15.53 квт |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип блока | Внутрішній |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Холодопродуктивність | 14.06 кВт |
Канальний кондиціонер Olmo OSH-IB48HRK4/OSH-IOU48HFK4
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 399 ₴




