вверхвниз
-5%46 днів
Підлогово-стельовий кондиціонер Olmo OSH-IV60HRK4/OSH-IOU60HFK4
132 899 ₴
126 254,05 ₴
- В наявності
- Код: 190920241532
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 40 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блоку | 107 кг |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) см | 67.5х165х23.5 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) см | 41х133.3х95.2 |
| Комплектація | Внутрішній блок/Зовнішній блок/Пульт ДК/Інструкція |
| Максимальна витрата повітря | 2300 м3/год |
| Призначення | Для складів |
| Наявність функцій | Таймер/Авторестарт/Самодіагностика |
| Обігрів | Да |
| Осушення повітря | Да |
| Харчування | 380 в |
| Площа приміщення | 160 м2 |
| Споживана потужність | 6400 Вт |
| Продуктивність | 60 л/хв |
| Робота при негативній температурі, °C | -15 |
| Робоча частота | 50 мГц |
| Рекомендована кількість кімнат | 1 |
| Серія | OSH |
| Спосіб установки | Напольно-стельовий |
| Теплова потужність | 17 квт |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип блока | Внутрішній |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Віддалене управління по Wi-Fi | Немає |
| Холодопродуктивність | 16.1 кВт |
Підлогово-стельовий кондиціонер Olmo OSH-IV60HRK4/OSH-IOU60HFK4
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 254,05 ₴




