вверхвниз

Розширювальний бак Zilmet Hydro-Pro 50 H (11A0005002)
6 880 ₴
- В наявності
- Код: 11A0005002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Обсяг | 50 |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Спосіб установки | Горизонтальний |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 380 мм |
Розширювальний бак Zilmet Hydro-Pro 50 H (11A0005002)
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 880 ₴


