вверхвниз

Бак розширювальний плоский Zilmet OP 7 л 3/8 (13N6000713/13N6000724)
2 650 ₴
- В наявності
- Код: 13N6000724
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. робоча температура | 90 c |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Обсяг | 7 |
| Різьбове з'єднання | 3/8" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 200 мм |
Бак розширювальний плоский Zilmet OP 7 л 3/8 (13N6000713/13N6000724)
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




