вверхвниз

Душова система термостатична Imprese Deira прихованого монтажу шампанья (ZMK1124090480)
27 000 ₴
- В наявності
- Код: ZMK1124090480
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лійки | 25 мм |
| Излив | Без излива |
| Кількість режимів струму верхньої душі | 1 |
| Кількість режимів струменя ручного душу | 1 |
| Комплектація | Вилив/Змішувач/Скрита частина змішувача/Верхній душ із кронштейном/Душовий гарнітур/Стінове під'єднання |
| Кронштейн | 480 мм |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Для душа |
| Покриття | Глянсовий |
| Розмір верхнього душу | 250 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Серія | Deira |
| Спосіб підключення | Прихований |
| Термостат | З термостатом |
| Тип | Душова система |
| Тип змішувача | Одновентильний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотий |
Душова система термостатична Imprese Deira прихованого монтажу шампанья (ZMK1124090480)
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴



