Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquasystem |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об`єм | 50 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Спосіб установки | Горизонтальний |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 365 мм |
Гідроакумулятор Aquasystem VAO 50
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 501 ₴


