вверхвниз

Душова кабіна Radaway Torrenta PDD 900х900 хром/прозора
42 436 ₴
- В наявності
- Код: 131600-01-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 900 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Наявність піддона | Немає |
| Серія | Torrenta |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 6 мм |
| Форма | Напівкругла |
Душова кабіна Radaway Torrenta PDD 900х900 хром/прозора
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 436 ₴




