вверхвниз

Душові двері Radaway NES Black DWJ I 700Lx2000 (10026070-54-01L)
29 294 ₴
- В наявності
- Код: 10026070-54-01L
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Наявність піддона | Немає |
| Розташування | Лівостороннє |
| Серія | NES Black DWJ I |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Тип | Душові двері |
| Товщина скла | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
Душові двері Radaway NES Black DWJ I 700Lx2000 (10026070-54-01L)
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 294 ₴




