
Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 300 л 10 bar (1100030005)
31 615 ₴
- В наявності
- Код: 1100030005
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Обсяг | 300 |
| Різьбове з'єднання | 1 1/2" |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 630 мм |
Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 300 л 10 bar (1100030005)
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 615 ₴

