Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elbi |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об`єм | 35 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Ширина | 400 мм |
Гідроакумулятор Elbi AF 35 CE (A032L31)
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 023 ₴


