вверхвниз

Бак розширювальний для опалювальної системи Koer BP6 плоский 6 л (KB0001)
1 340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: KB0001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 6 |
| Різьбове з'єднання | 3/4" |
| Спосіб установки | Горизонтальний |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 340 мм |
Бак розширювальний для опалювальної системи Koer BP6 плоский 6 л (KB0001)
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴


