вверхвниз

Бак розширювальний для системи опалення Koer BV5 (вертикальний) (KB0005)
650 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: KB0005
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 5 |
| Різьбове з'єднання | 3/4" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 160 мм |
Бак розширювальний для системи опалення Koer BV5 (вертикальний) (KB0005)
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


