вверхвниз

Душовий бокс Mixxus STRONG SB02-90x90x215-FB Satin з низьким піддоном (MI6887)
18 630 ₴
- В наявності
- Код: MI6887
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Піддон/Сифон/Двері/Ручки/Подвійні ролики/Профіль/Комплект кріплень/Задня стінка/Глухе скло/Стільні двері/Панель/Смісник/Лейка для ручного душу/Лейка для верхнього душу/Душевий шланг/Кронштейн/Стільна поличка |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність піддона | Да |
| Орієнтація | Універсальна |
| Панель | Да |
| Серія | Strong |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Стекло | Матове |
| Тип | Душовий бокс |
| Товщина скла | 4 мм |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Сатин |
Душовий бокс Mixxus STRONG SB02-90x90x215-FB Satin з низьким піддоном (MI6887)
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 630 ₴




