вверхвниз

Душовий бокс Mixxus WAVE SB02-120x80x215-R-FB Satin з низьким піддоном (MI6893)
23 805 ₴
- В наявності
- Код: MI6893
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Піддон/Сифон/Двері/Ручки/Подвійні ролики/Профіль/Комплект кріплень/Задня стінка/Глухе скло/Стільні двері/Панель/Смісник/Лейка для ручного душу/Лейка для верхнього душу/Душевий шланг/Кронштейн/Стільна поличка |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність піддона | Да |
| Орієнтація | Правобічна |
| Панель | Да |
| Серія | Wave |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Стекло | Матове |
| Тип | Душовий бокс |
| Товщина скла | 4 мм |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Білий |
Душовий бокс Mixxus WAVE SB02-120x80x215-R-FB Satin з низьким піддоном (MI6893)
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 805 ₴




