вверхвниз

Душова кабіна без піддона Mixxus Plane SC01-90x90x185-TR Графіт (MI6902)
8 280 ₴
- В наявності
- Код: MI6902
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Подвійні ролики/Ручки/Верхній профіль/Нижний профіль/Бокові профілі/Набір ущільнювачів/Стільні двері/2 фіксовані кріплення/Заглушки/Фіксатори |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Наявність піддона | Немає |
| Орієнтація | Універсальна |
| Панель | Немає |
| Серія | Plane |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Стекло | Прозоре |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 4 мм |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Графіт |
Душова кабіна без піддона Mixxus Plane SC01-90x90x185-TR Графіт (MI6902)
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴




