вверхвниз

Душевая кабина Mixxus CUBIC SCT01-100x100x195-FB Chrome (MI6904)
11 730 ₴
- В наявності
- Код: MI6904
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Душова кабіна/піддон/сифон |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність піддона | Да |
| Орієнтація | Універсальна |
| Панель | Да |
| Серія | Cubic |
| Сифон у комплекті | Да |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Стекло | Матове |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 4 мм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Хром |
Душевая кабина Mixxus CUBIC SCT01-100x100x195-FB Chrome (MI6904)
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 730 ₴




