вверхвниз

Душова кабіна Mixxus Hard SCT01-120x80x198-TR Chrome (MI6910)
15 870 ₴
- В наявності
- Код: MI6910
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Душова кабіна/піддон/сифон |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність піддона | Да |
| Орієнтація | Універсальна |
| Панель | Да |
| Серія | Hard |
| Сифон у комплекті | Да |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Стекло | Прозоре |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хром |
Душова кабіна Mixxus Hard SCT01-120x80x198-TR Chrome (MI6910)
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 870 ₴




